בנייה ירוקה בחולון – היתר בנייה

בנייה ירוקה בחולון

חולון, העיר שנבחרה בשנת 2013 כעיר הגדולה היפה בישראל, מעודדת בנייה ירוקה ולכן על כל מתכנן, אדריכל, יזם, קבלן או בונה פרטי המעוניין לקבל היתר בניה; יש לפעול בהתאם לאוגדני הנחיות בניה ירוקה שהפיקה העיריה.

חולון הצטרפה לפני 6 שנים לרשת ערים בריאות הפועלות לקידום בריאות תושביה בהנהגת ארגון בריאות עולמי.
פנינה קול, אדריכלית העיר חולון התראיינה בנושא ל- Mynet ואמרה כי “ניתן לצמצם את הפגיעה בסביבה החל משלב בניית הבניין ובחירת החומרים, דרך חיי המבנה וצריכת המים והאנרגיה שלו ועד להריסתו והאפשרות למחזרו”.

בנייה ירוקה בחולון

חולון מצהירה כי היא פועלת לקידום בנייה ירוקה ושימור אנרגיה בתחומה, כמו גם פיתוח תחבורה מקיימת, צמצום נפח הפסולת וטיפוח שטחים ירוקים.

מאתר עיריית חולון : “עם עליית המודעות הציבורית למשבר האקולוגי ולבעיית התחממות כדור הארץ קיימת מגמה עולה הן של מעבר לצריכה מבוקרת של אנרגיה והן מעבר לשימוש באנרגיה מתחדשת. חסכון באנרגיה “פוסילית” יתרום הן למשק הכלכלי והן לאיכות הסביבה ולדורות הבאים.
נוכל לצמצם את ההתחממות הגלובאלית באמצעות אימוץ העקרונות של ” בנייה ירוקה ” בבנייה החדשה בעיר.

חולון אוגדן בניה ירוקה צמודי קרקע

greenאוגדן בנייה ירוקה בחולון ומסמך הנחיות ייעודי לבנייה צמודת קרקע
משנת 2012 נדרש כל אדם או ארגון המגיש בקשה להיתר בניה בחולון, לעמוד בדרישות אוגדן לבניה ירוקה.
מי שעומד מאחורי הפקת אוגדן הבנייה הירוקה הוא מנהל התכנון וההנדסה – אגף רישוי הבניה בעיריה.

אוגדן צמודי קרקע חולון, כולל מידע כללי, מדיניות העירייה ומטרותיה. האוגדן מכיל הנחיות לרישוי, דרישות ההנחיות לרישוי, דרישות ומסמכי הגשה נדרשים, תיק מידע ופרטים על הגשת בקש להיתר של מבנה ירוק בתחומי העיר חולון.
בין היתר מפורט באוגדן כיצד להגיש את תיאור הפרויקט, אלו תוצרי הדמיות וסימולציות ממוחשבות נדרשות, כגון : חישובים אנרגטיים, חישובי תאורה טבעית, חישובי הצללה.
פרקי הנחיות בדומה לתו תקן ירוק 5281 של מכון התקנים הישראלי : אנרגיה, קרקע, מים, חומרים, בריאות הדיירים, פסולת, תחבורה, חדשנות וניהול הפרויקט. את מסמך ההנחיות הייעודי לבניה צמודת קרקע ערכה אדריכלית תמי הירש.

.

המידע מובא על ידי הלית פינטו, מלווה מוסמכת לבנייה ירוקה המלווה פרויקטים בעיר חולון משלבים ראשונים, דרך הגשת היתר בניה ועד הסמכת מבנה כירוק.

לקבלת הצעה ו/או תיאום פגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום או התחייבות התקשרו 1-700-701-075
או השאירו פרטיכם כאן

.

.

תכנון ירוק
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

    הודעתך נשלחה בהצלחה!
    נהיה בקשר בהקדם