הלית פינטו

הלית פינטו

הלית פינטו

יועצת ומלווה פרויקטים נדל״ניים לתקן 5281 לבנייה ירוקה

שמי הלית פינטו ואת עולם הנדל״ן אני מכירה שנים רבות, מאז שפעלתי כיועצת המלווה לקוחות רבים ומרוצים במסע לעבר בית חדש. ראיה מרחבית והבנת התחום לעומק, היא שאפשרה לי למצוא עבור לקוחותיי פתרונות השקעה יצירתיים ובניית תכנית נדל״נית מותאמת אישית שהובילו אותם לבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורם.

כמי שחוותה את התפתחותו של שוק הנדל״ן מזה זמן רב, ובמקביל לשיח האקולוגי ההולך ומתפתח בעשור האחרון בישראל, היה זה אך טבעי עבורי לעשות את המעבר לקדמת הבמה ולהתחיל ללוות יזמים וקבלנים בבניה ירוקה ובפרויקטים אקולוגים. הניסיון הרב שצברתי ההכשרות שעשיתי וייעוץ וליווי לקוחות רבים, משמש אותי גם כיום בפרויקטים מורכבים ופשוטים גם יחד. ובאמתחתי עשרות לקוחות מרוצים הנהנים ממקצועיות, עמידה בלוחות זמנים, ידע וניסיון, אכפתיות והקפדה על כל פרט ופרט.

מה אני יכולה להציע לכם?

ליווי לתקן 5281 – משנת 2012 אני מלווה מוסמכת מטעם מכון התקנים הישראלי לתקן 5281 לבניה בת קיימא.

הטמעת עקרונות תכנון בר קיימא שכונה360° – החל מהשנה האחרונה באמתחתי הידע וההכשרה לליווי גורמים שעניינם בתכנון, פיתוח ובינוי בקנה מידה שכונתי, באמצעות השימוש בכלי המדידה החדשני שכונה360° (שפיתחו המועצה הישראלית לבנייה ירוקה ומשרד השיכון והבינוי.)  אם אתם נמנים על גופי תכנון ממשלתיים כגון מנהל התכנון, משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל, או רשויות מקומיות, צוותי תכנון, אדריכלים, מתכננים, יועצים ויזמים פרטיים. אסייע לכם להשתמש בכלי המדידה שכונה 360° להטמעת עקרונות תכנון בר קיימא.

ממונה תהליך טיפול בפסולת בניה – בכל פרויקט עולה הדילמה כיצד לטפל בפסולת הבניה בצורה המיטבית ובמינימום פגיעה בסביבה, באמצעות ליווי מקצועי, נכין תכנית עבודה מסודרת כיצד לטפל בפסולת הבניה וההריסה תוך התחשבות בכל גורמי הסיכון.

גישור נדל״ן – עסקאות נדל״ן מגיעות לעיתים לכדי סכסוך שעלול לתקוע את העסקה לזמן לא מבוטל, לעלות כסף רב ולגרום לעגמת נפש. באמצעות ידע מקיף בתחום הגישור, ביכולתי לפתור בעיות העולות בין הגופים השונים במהלך הפרויקט וכך להימנע מעיכובים מיותרים.

בנוסף ומתוך הבנה כי יש להכשיר את דור העתיד לראייה מקיימת אני פועלת כמתכננת פרמקלצ׳ר (חקלאות בת קיימא) שיטה לתכנון סביבתי שבבסיסה עומדים הדאגה לאדמה, הדאגה לבני האדם והגבלת הצריכה וחלוקת עודפים. באמצעות שיטה זו, הדרכתי תלמידים צעירים בתחום הקיימות ובתכנון מערכות אקולוגיות בהשראת הטבע לחשיבה סביבתית ומקיימת דרך התבוננות, תכנון ולמידה פעילה. 

אשמח לספר לכם עוד ולבחון את הצורך בפרויקט שלכם. 

הילית פינטו

 

 

תכנון ירוק
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

    הודעתך נשלחה בהצלחה!
    נהיה בקשר בהקדם